SPRZEDANE | Porsche 911 Turbo (965)

SPRZEDANE | Porsche 911 Turbo (965)

Porsche 965 z 1991 roku, absolutnie bezkolizyjne, kolor midnight blue, jasne wnętrze. Wersja USA ale ma wszystko EU (zegary, lampy, zderzaki) oryginały dokładam, nowa skórzana tapicerka 0 oryginalny kolor Porsche white silver, sportsitze, elektryczne, ortopedyczne. Stare sztywne dokładam. Sprężyna na westgate, 1,0 bar, 350 KM. Kierownica nowa + nakładki na pedały RUF (ori dokładam). Tarcze białe Techart + ori. Z wszysktich upgradów można się wycofać bo mam wszystkie oryginalne elementy. Brakuje środkowej części zderzaka EU. Zderzaki, a szczególnie tylny Strosek to cudeńko. Cały przód oklejony przezroczystą folią (maska bikini) Felgi RH z polerowanym rantem, czarny środek i opony praktycznie nowe. Dokumenty od faktury zakupu do certyfikatu Porsche przed sprzedażą w USA. W Polsce od 3 lat. Mam kilka szt i sprzedaję najmłodsze.

SPRZEDANE | Porsche Boxster (986)

SPRZEDANE | Porsche Boxster (986)

Samochód posiadam od 2 lat, w tym czasie przejechałem nim ok 9 tyś km. Porsche jest trzecim samochodem w domu (na 2 kierowców), użytkowane jest okazjonalnie/weekendowo, oczywiście cały czas garażowane. Nigdy nie jeżdżone przeze mnie w warunkach zimowych, w deszczu też mało kiedy. Samochód traktowany z głową, nie kręcony wysoko na zimno, co roku wymieniany olej i filtry, na bieżąco usuwane wszystkie drobne usterki.

Poprzedni właściciel sprowadził samochód w Niemiec po delikatnej przycierce lewym bokiem i przeprowadził naprawę. Uszkodzenia dotyczyły tylko powierzchni karoserii (drzwi, błotnika, zderzaka), żaden element konstrukcyjny oraz płyty podłogowej nie był uszkodzony ? tu wszystko jest w idealnym stanie. Wszędzie znajduje się oryginalna konserwacja i naklejki z numerem samochodu. Dla mnie samochód praktycznie bezwypadkowy. Posiadam kompletną dokumentację zdjęciową ze stanu technicznego samochodu przed naprawą, zainteresowanym wyślę wszystkie zdjęcia ma maila. Kupujący dostanie takie same informacje, jak ja sam w momencie zakupu tego samochodu.
Poprzedni właściciel zrobił kompletny przegląd zespołu napędowego, przy którym wymienił łożysko IMS.

Przed zakupem samochód sprawdziłem w Porschepana w Raszynie i oględziny potwierdziły wyżej opisany stan pojazdu, co skłoniło mnie do kupna.
Za moich czasów w samochodzie wymienione były podłużne wahacze przednie i tylne, drążki kierownicze, sonda lambda, oraz lewa chłodnica klimy. Na początku założyłem też nowe opony. Olej wymieniany co 12 m-cy wraz z filtrami. Czynności serwisowe wykonywane były w warsztacie Autodusza (wcześniej Katowice, obecnie Mikołów), lub przeze mnie samego. Środek zadbany, bez uszkodzeń, skóra regularnie konserwowana odpowiednimi środkami, dach co roku prany i impregnowany.
Jedyny znany mi mankament, to niesprawny wzmacniacz audio. Niestety nie udało mi się takiego na razie dostać, a nie chciałem zmieniać systemu audio na niefabryczny, oryginalność jest tu dla mnie priorytetem.
Auto cały czas daje mi ogromną radość z jazdy, a jego stan oceniam na bardzo dobry. Jedyny powód sprzedaży, to chęć kupienia 911?

Nie interesuje mnie zamiana (no chyba że na 911). Wyrażam zgodę na sprawdzenie samochodu przez kupującego we wskazanym przez niego serwisie, oczywiście w rozsądnej odległości od mojego miejsca zamieszkania.