O nas

Konstancin Classics to młoda firma, do której stworzenia zainspirowała nas pasja, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku i środowiska klasycznej motoryzacji. Od lat mamy kontakt z najlepszymi zabytkowymi autami w Polsce i na świecie. Znamy rynkowe trendy oraz właścicieli i kolekcjonerów zabytkowych samochodów. Nie jest nam też obca współpraca z najlepszymi specjalistami zajmujących się renowacją oldtimerów i youngtimerów.

Osobiście uczestniczymy w najważniejszych branżowych wydarzeniach na świecie. Odwiedzamy m.in. targi Techno Classicca w Essen, Festiwal Prędkości w Goodwood czy licytacje największych domów aukcyjnych. Sami także jeździmy klasycznymi samochodami i wiemy jak prowadzą się najlepiej utrzymane samochody klasyczne, także z muzeów legendarnych producentów aut.

Całe swoje doświadczenie chcemy teraz wykorzystać, aby każdy z naszych klientów mógł poczuć emocje i radość z obecności w świecie miłośników klasycznych aut, niepowtarzalnych kształtów nadwozi, rasowych silników i wyjątkowych doznań z jazdy zabytkowymi samochodami.

Zapraszamy do świata Konstancin Classics.