Już jutro startuje polska edycja Porsche Driving Experience ? wyjątkowego wydarzenia na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Na jego uczestników czekać będzie aż 30 samochodów Porsche, reprezentujących całą gamę modelową producenta sportowych aut ze Stuttgartu. Przez ponad dwa pełne emocji tygodnie obiekt odwiedzi 700 osób, które będą miały okazję sprawdzić możliwości samochodów Porsche w ich naturalnym środowisku ? na torze wyścigowym. O bezpieczeństwo i przyjemność z pokonywania każdego metra asfaltu zadba grono wykwalifikowanych instruktorów Porsche, prowadzących zajęcia na poszczególnych sekcjach z naciskiem na najlepszą technikę jazdy ? i najwyższy poziom adrenaliny.

Tor Silesia Ring to najnowocześniejsza tego typu inwestycja w Polsce. Ma 3636 m długości, 15 zakrętów ? 9 prawych i 6 lewych, od 12 do 15 metrów szerokości i prostą startową licząca aż 560 metrów. Co więcej, na terenie obiektu znajduje się specjalny pawilon Porsche, w którym uczestnicy będą mogli w komfortowych warunkach odpocząć pomiędzy poszczególnymi aktywnościami, a także zapoznać się z ofertą ekskluzywnych akcesoriów Porsche Driver?s Selection.

?Porsche i tor wyścigowy to pojęcia analogiczne ? wywodzimy się z motorsportu i czuć to na każdym kilometrze pokonywanym za kierownicą naszych samochodów. Porsche Driving Experience Silesia Ring to idealna okazja do poznania rzeczywistych możliwości aut Porsche i dzielenia się emocjami, jakie towarzyszą naszej marce? ? podsumowuje Jacek Grzybek, dyrektor marki Porsche w Polsce.

Osobom zainteresowanym uczestnictwem w jazdach dodatkowych informacji udzieli najbliższe Porsche Centrum. Można je także znaleźć na stronie internetowej www.porsche.pl.

Autor i zdjęcia: Porsche Polska