Porsche Panamera Sport Turismo i wyścigowe Porsche 911 GT3 Cup miały wczoraj swoją krajową premierę podczas Poznań Motor Show 2017. Na stoisku, które można odwiedzać w ten weekend nie brakuje także innych Porsche. W kilku halach znaleźliśmy też starsze auta z Zuffenhausen, które wzbudzają nie mniejsze emocje.

Dla odwiedzających Poznań Motor Show, polski oddział Porsche przygotował kilka stref. Obok premierowego Porsche Panamera Sport Turismo znajdzie się Porsche Panamera 4 E-Hybrid oraz Porsche 911 GT3 Cup w najnowszej specyfiacji. Porsche 911 w wersji Turbo S i kolorze Lava Orange to również jedno z najciekawszych aut na stoisku. W części stoiska otwartej dla publiczności zobaczyć można takie samochody Porsche jak: 718 Cayman, 718 Boxster, 911 Targa 4S, 911 Carrera 4 GTS, Panamera Turbo, Macan Turbo, Macan czy Cayenne GTS. Tequipment Corner będzie można z kolei zobaczyć zastosowanie użytecznych akcesoriów do samochodów Porsche na przykładzie Cayenne S.

W innych halach natrafiliśmy na Porsche 911 GT3 RS 997 w charakterystycznej pomarańczowo-czarnej kolorystyce. Jedno ze stoisk prezentuje przygotowane do lakierowania nadwozie Porsche 911 pierwszej generacji. Czerwone Porsche 968 Cabriolet prezentowane jest przez klub Kabrioletów. Poznań Motor Show trwa do 9 kwietnia do godz. 18 i na pewno w ten weekend jest t miejsce, które trzeba odwiedzić.