Pierwsze spotkanie z serii Porsche i Kawa już 5 sierpnia w Warszawie. Tak jak obiecywaliśmy poza fajnym miejscem, dobrą kawą i miłą atmosferą, którą wspólnie stworzymy, zadbaliśmy o to aby na spotkaniu pojawiła się nowość z palety modelowej Porsche. Dzisiaj oficjalnie możemy potwierdzić, że w trakcie imprezy zaprezentujemy jedno z najmocniejszych seryjnych Porsche w historii – Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, które pierwszy raz pokazano na tegorocznych targach w Genewie.

Liczby mówią w tym wypadku same za siebie. 680 KM i 850 Nm momentu obrotowego,  od 0 do 100 km/h w 3,4 s i prędkość maksymalna 310 km/h. Wszystko dzięki silnikowi V8 z turbodoładowaniem i elektrycznej jednostce o mocy dodatkowych 136 KM. Jak przystało na flagowy model, Panamera Turbo S E-Hybrid jest wyposażona po sam sufit różnymi dodatkami. Oferuje m.in. Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB), Porsche Dynamic Chassis Control Sport (PDCC Sport) wraz z Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus), wspomaganie kierownicy Plus oraz 21-calowe obręcze z lekkich stopów o wzorze 911 Turbo.

Jeżeli chcecie z bliska zobaczyć i posłuchać nowego modelu Porsche to zapraszamy 5 sieprnia na Porsche i Kawa. Miejscem spotkania będzie teren Myjnia Ręczna Wash&Go, która dodatkowo zorganizuje ciekawe warsztaty z detailingu aut. Widzimy się na ul. Ostrobramskiej 101 ? wjazd od ul. Poligonowej. O dobrą kawę zadba Sonata Cafe mobilna kawiarnia, a o smaczne jedzenie w niemieckim stylu m.in. Wurst Kiosk. Już teraz zapiszcie datę 5 sierpnia w kalendarzu oraz dołączcie do wydarzenia na Facebooku! Porsche, kawa i weekend to musi być dobre połączenie. Zapraszamy!

Autor: PS | Zdjęcia: Porsche