Już w sobotę po raz pierwszy odbędzie się spotkanie z serii Porsche i Kawa organizowane przez Porscheblog.pl.  Swoją obecność potwierdziło nam już wielu właścicieli ciekawych egzemplarzy Porsche. Nie zabraknie też kilku dodatkowych atrakcji.

Miejscem spotkania będzie teren „Myjnia Ręczna Wash&Go”, na której każdy uczestnik imprezy na hasło „Porscheblog.pl” będzie mógł umyć swoje Porsche ze specjalną 20% zniżką. Pracownicy myjni pokażą również jak dbać o lakier samochodu oraz zrobią krótki pokaz prawidłowego dbania o czystość auta.

Na Porsche i Kawa będzie można również zobaczyć najnowszą wersję Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid, która dopiero debiutuje w salonach. Każdy uczestnik imprezy, który pojawi się na spotkaniu za kierownicą swojego Porsche otrzyma dodatkowo naszą pamiątkową naklejkę.

Dzięki Sonata Cafe mobilna kawiarnia, nie zabraknie dobrej kawy i słodkości, a o smaczne jedzenie w niemieckim stylu zadba Wurst Kiosk, za sprawą którego będziecie mogli poczuć się jak w rejonie Stuttgart-Zuffenhausen. 

Prognozy pogodowe są bardzo dobre i mamy nadzieję, że takie pozostaną. Wyciągnijcie z garaży swoje auta, zabierzcie dobry humor i widzimy się w sobotę (5 sierpnia) na ul. Ostrobramskiej 101 ? wjazd od ul. Poligonowej. Dokładną mapkę spotkania znajdziecie poniżej. Czekamy na Was od 11:00.

Autor: PS | Zdjęcia: Porsche