Ruszamy z nową rubryką pt. „Porsche i kobieta”. Dlaczego? Bo o ile faceci jeżdżący Porsche nikogo nie dziwią to fajna dziewczyna i auto z Zuffehausen to bardzo często piękne zestawienie, które warto pokazać. Na początek wybraliśmy dla Was Ruby Davis.

Kobieta:

Australijkę, która jest właścicielką portali internetowych w Stanach Zjednocznych (ChickDriven i SEXEEMAG), a w jej garażu parkuje Porsche 911 Turbo S z 1994 roku. Auto nie jest na pokaz, bo Ruby rzeczywiście przemierza nim drogi LA, a nawet odwiedza eventy takie jak Luftgekühlt. Sesja zdjęciowa pochodzi z wywiadu jaki z Ruby przeprowadził jej własny portal SEXEEMAG. Ruby dała się z nim poznać jako zdecydowanie mocna osobowość, ale za to robiąca portal ChickDriven z pasji. Jest on przeznaczony dla kobiet i szybko stał się numerem 1 w USA.

Auto:

Porsche 911 Turbo S 3.6 (965) to auto, które powstało jedynie w 76 egzemplarzach na koniec produkcji modelu, ale tylko 17 zachowało standardowy przód. Reszta wyjechała z fabryki jaki płaskonose Flachbau. Koło nazwy modelu często pojawia się dopisek „Leichtbau”, bo zostało odelżone o 180 kg, a pakiet X88 podnosił moc do ponad 385 KM. Powiedzcie, że to wyjątkowe 911 to jak nie powiedzieć nic.

Ruby Davis możemy jedynie pogratulować posiadania takiego Porsche, a Was zaprosić do obejrzenia galerii zdjęć auta z jego właścicielką.

Autor: PS | Zdjęcia: SEXEE Magazine/ChickDriven