Porsche Parade to jedyna taka impreza w kraju, organizowana przez Porsche Polska już od pięciu lat. Corocznie gromadzi fanów Porsche w dziesiątkach pięknych aut, które przemierzają rożne zakątki Polski. W tym roku trasa poprowadzi z Łodzi w Karkonosze, a my wybierzemy się na nią, żeby relacjonować dla Was co dzieje się w trakcie.

Już 8 września o godzinie 10:00 uczestnicy Parady pojawią się na rynku łódzkiej Manufaktury, a wśród nich redakcja Porscheblog.pl w naszym Boxsterze 986. Z Łodzi kawalkada aut ruszy w stronę Katowic, gdzie od godziny 17:30 do 19:00 wszystkie auta będą wystawione przed Spodkiem.  Następny dzień rozpocznie się jazdą na tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Po całodniowych zajęciach na torze uczestnicy ruszą w drogę do Wałbrzycha. Około godziny 18:00 auta powinny zacząć docierać na Zamek Książ skąd wieczorem przejadą do Szklarskiej Poręby.

Szykuje się więc piękna wyprawa na południe Polski w towarzystwie świetnych aut i ludzi kochających markę Porsche. Będziemy dla Was w trakcie imprezy prowadzić transmisje na żywo oraz wrzucać zdjęcia i filmy na naszym profilu facebookowym Porscheblog.pl. Zapraszamy do śledzenia go już od piątku rano. Dla każdego kto spotka się z nami np. podczas wystawy aut w Katowicach, na hasło Porscheblog.pl będziemy mieć nasze naklejki.

*Jeżeli ktoś z Was wybiera się na Porsche Parade i będzie jechał z Warszawy to zapraszamy do wspólnej jazdy do Łodzi. Około godziny 7:20 powinniśmy mijać węzeł obwodnicy Warszawy – Konotopa.