Australia to dla Europejczyków odległy zakątek świata, co nie oznacza, że  Australijczycy nie kochają tego co powstaje w Europie. Na Czerwonym Lądzie nie brakuje miłośników Porsche, którzy nie zważając na koszty ściągają na swój kontynent wyjątkowe egzemplarze.

Na wschodnim wybrzeżu działa firma Autohaus Hamilton, która zajmuje się serwisem i restauracją aut marki z Zuffenhausen. Przy okazji integruje też środowisko organizując takie spotkania jak Sunday Porsche & Coffee, które odbyło się w ostatni weekend. Swój udział  w tym wydarzeniu miało także australijskie pismo Duck & Whale.

Dzięki naszej znajomości z fotografem działającym pod nazwą 300C-PO mamy dla Was przepiękną porcję zdjęć z tej imprezy. Zobaczcie świetne ujęcia ze spotkania w The Boathouse Palm Beach, na które przybyło tak wiele znakomitych Porsche, że nawet nie próbujemy ich wszystkich wymienić. Niech za rekomendację posłuży Wam tylko taka skala – od 356 Speedster, przez 911 Carrera RS 2.7, aż po najnowsze 911 R. Do tego piękny parking na wybrzeżu, słońce i atmosfera, którą czuć nawet bez filmu czy głosu. Wszystko to sprawia, że oglądając galerię można na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przenieść do mini raju dla miłośników Porsche. Enjoy!

Autor: PS | Zdjęcia 300C-PO

Relacja | Premiera książki Magnusa Walkera w Londynie

Relacja | Premiera książki Magnusa Walkera w Londynie