Jesteśmy z Wami już okrągły rok. To pierwsze urodziny Porscheblog.pl w formie, w której widzicie go obecnie. Wcześniejsze lata spędziliśmy nieśmiało wyłącznie na Facebooku, ale właśnie w listopadzie 2016 roku ruszyła nasza strona internetowa. Przez ten czas wydarzyło się dość sporo, dlatego postanowiliśmy w krótkiej formie posumować naszą działalność.

Zaczynając od liczb, opublikowaliśmy ponad 180 wpisów mówiących o marce Porsche i środowisku jej miłośników na całym świecie. Poza prezentacjami nowych modeli i ciekawostek, przygotowaliśmy dla Was relacje z prawie 20 imprez, na których obecne były samochody z Zuffenhausen. Przez rok dotarliśmy do grupy 6000 odrębnych osób, które odwiedziły nas, bo interesuje ich marka Porsche. Do części z nich dotarliśmy dopiero w drugiej połowie tego roku, gdy staliśmy nieco bardziej rozpoznawalni dzięki naszym działaniom związanym m.in. z pierwszym spotkaniem Porscheblog.pl i udziałem w Porsche Parade w sierpniu i wrześniu. Cieszymy się, że duża część czytelników powraca do nas w każdym miesiącu, za co bardzo Wam w tym miejscu dziękujemy. Obiecujemy, że w kolejnym roku postaramy się, aby blog był dla Was jeszcze bardziej przyjaznym miejscem pozyskiwania informacji o świecie Porsche.

Oto naszym zdanie trzy najważniejsze wydarzenia z pierwszego roku działalności Porscheblog.pl:

1.  Porsche i Kawa

Z naszej perspektywy zdecydowanie najważniejszym tematem dla społeczności Porscheblog.pl było spotkanie Porsche i Kawa, które zorganizowaliśmy na początku sierpnia. Relacja z imprezy była także najchętniej czytanym artykułem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział, miłe przyjęcie samej idei i tak liczne klikanie w galerię zdjęć ze spotkania.

Porsche i Kawa

Porsche i Kawa

2.  Udział w Porsche Parade 2017

Jazda w gronie ponad 100 samochodów marki Porsche przez centralne i południowe fragmenty Polski to było coś. Przegląd obecnych i klasycznych modeli, fantastyczna atmosfera i fascynacja marką widoczna na każdym kroku. Tak w skrócie można podsumować piątą edycję Porsche Parade 2017. Zobaczcie naszą relację i galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Porsche Parade

Porsche Parade

 

3. Obecność na premierze książki Magnusa Walkera w Londynie

W trakcie europejskiego tourne z okazji premiery jego nowej książki ?Dirt Don?t Slow You Down? musiał odwiedzić swoją ojczyznę oraz londyńskie Ace Cafe, w którym już kiedyś spotkał się z fanami Porsche. Zrobiliśmy wiele aby się tam znaleźć i przekazać Wam atmosferę spotkania.

Obecność na premierze książki Magnusa Walkera w Londynie

Obecność na premierze książki Magnusa Walkera w Londynie

Autor: PS | Zdjęcia: Porscheblog.pl